Zweryfikuj z nami jakość danych Twoich odbiorców

Efektywność kampanii e-marketingowych zależy od jakości i aktualności danych odbiorców, dzięki którym możesz precyzyjnie i skutecznie trafić z przekazem. Stając w obliczu tego zagadnienia, zastanawiasz się pewnie jak można to osiągnąć? Wyszliśmy problemowi naprzeciw i już teraz możesz poddać analizie posiadane dane osobowe we własnej bazie, przy pomocy nowej usługi oferowanej przez DBMS Sp.z.o.o „Sprawdź bazę”. Jest to na tyle istotne, gdyż dzięki procesowi weryfikacji możesz:

 

  1. Wpłynąć na poziom odbioru Twoich kampanii – poszerzysz zasób informacji o Twoich odbiorcach, a tym samym będziesz mieć więcej możliwości w personalizacji tworzonych wysyłek, by efektywniej docierać do potrzeb każdego odbiorcy. Pamiętaj bowiem, że dane osobowe to nie tylko określone informacje przedstawione „czarno na białym” lecz osoby, które mają indywidualne zainteresowania oraz zapotrzebowania na określony rodzaj informacji.
  2.  

  3. Dotarcie do większej ilości zainteresowanych odbiorców spowoduje oczekiwaną aktywność, która z pewnością przełoży się pozytywnie na postrzeganie Twoich wysyłek wśród dostawców pocztowych.
  4.  

  5. Uniknąć konsekwencji w postaci niezadowolonych odbiorców, którzy nie życzą sobie otrzymywania korespondencji (a zatem mogą szkodzić Twojej reputacji jako nadawcy, zgłaszając takie wiadomości dostawcy pocztowemu, czy umieszczać je we własnych czarnych listach)
  6.  

  7. Zapobiec posiadaniu nieaktywnych adresów e-mail w swoich zasobach, które tylko pogarszają reputację Twojej domeny (przy użyciu takich adresów zastawiane są przez dostawców pocztowych pułapki spamowe, czyli tzw. „spam trap”, których ofiarą możesz paść także Ty).

 

Warto dodać, że cały proces jest przeprowadzany z zachowaniem standardów bezpieczeństwa oraz zgodnie ze wszystkimi wymaganiami Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych (GIODO).

 
Nie zwlekaj więc i kliknij:

 
 

  • Czy artykuł był pomocny?
  • tak   nie

Prowadź efektywną komunikację e-mailingową
i zostań teraz e-marketerem wzrostu twojej firmy