Polityka prywatności


1. Właścicielem serwisu greensender.pl jest DBMS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 56C, kod pocztowy 00-803 (zwanym dalej „Spółką”).

2. Niniejszy dokument ma wyłącznie charakter informacyjny. Spółka dokłada wszelkich starań by odzwierciedlał on istniejący stan faktyczny. Celem niniejszej Polityki Prywatności jest czytelne poinformowanie Użytkownika serwisu greensender.pl jakie dane na jego temat są zbierane i w jaki sposób mogą być wykorzystywane.

3. Spółka przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności swoich klientów i innych osób odwiedzających serwisy prowadzone przez Spółkę.

4. Użytkownik, wypełniając formularze na stronie pozostawia następujące dane: telefon, imię i nazwisko, e-mail, nazwa firmy, adres firmy – jednocześnie wyraża zgodę na przetwarzanie tych danych przez Spółkę zgodnie z ustawą z 29.sierpnia1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

5. Dane z formularza trafiają do bazy Użytkowników serwisu greensender.pl i mogą być wykorzystywane w następujących celach:

a) przesłania niezbędnych informacji dt. funkcjonowania serwisu bądź oferty

b) przesłania oferty (Newsletter) Partnerów DBMS.

6. Każdy Użytkownik ma prawo wypisania się z bazy Użytkowników DBMS Sp. z o.o. w każdym czasie, poprzez wysłanie zgłoszenia z prośbą o usunięcie danych na formularzu wypisania się z bazy.

7. Podczas wizyty Użytkownika w serwisie edbms.pl automatycznie zbierane są dane np. adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, czy też dane służące do lokalizacji geograficznej Użytkownika. Dane zbierane są w celach statystycznych oraz w celu poprawy funkcjonowania serwisu.

8. Przeglądarka internetowa Użytkownika może przechowywać pliki tekstowe (ang. „cookies”) na dysku komputera Użytkownika. Pliki „cookies” zawierają informacje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisu internetowego np. – tworzenia statystyk oglądalności strony bądź dopasowania treści do potrzeb Użytkownika.

9. Administratorem danych osobowych zbieranych od Użytkowników jest Spółka DBMS.

10. Prowadzona przez Spółkę ochrona danych osobowych obejmuje w szczególności zabezpieczenia przed dostępem osób nieupoważnionych.

11. Gromadzone dane przechowywane są w bezpiecznym i systemie informatycznym gdzie zastosowano nowoczesne dedykowane serwery posiadające certyfikat bezpieczeństwa danych, technologię kopii bezpieczeństwa i ochrony firewall wymaganych przez przepisy o ochronie danych osobowych.

12. Podstawowym celem wykorzystywania danych osobowych przez Spółkę jest zapewnienie należytego wykonania usług świadczonych w ramach serwisu internetowego edbms.pl

13. W przypadku naruszenia regulaminu, naruszenia prawa lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, Spółka może udostępnić dane Użytkownika organom wymiaru sprawiedliwości takim jak sądy, prokuratury, policja i inne organy ścigania, a także uprawnionym osobom trzecim.

14. Spółka zastrzega sobie prawo zmiany niniejszej Polityki Prywatności w każdym czasie poprzez opublikowanie nowej Polityki Prywatności.

15. Celem Spółki jest transparentna Polityka dotycząca danych osobowych Użytkowników, stąd w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z kwestiami prywatności, ochrony danych osobowych bądź niniejszą polityką prywatności użytkownik może skontaktować się ze Spółką pisemnie na adres Spółki wskazany powyżej.

 

Prowadź efektywną komunikację e-mailingową
i zostań teraz e-marketerem wzrostu twojej firmy